Evde diyet yapmadan bir haftada 3, 5, 7 ve 10 kilogram hızla nasıl kilo verilir

Evet, tüm kızlar erkeklerin bakışlarını yakalamak için güzel, ince olmaya çalışır. Son zamanlarda, çeşitli diyetler, sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek, fitness kulüplerini ziyaret etmek ve benzerleri popüler hale geldi.

Ya da belki sağlıklı ve dengeli beslenmenin kurallarına uymak daha kolaydır, çünkü bu, sağlığın, iyi bir ruh halinin, tüm organizmanın sorunsuz çalışmasının ve birçok şeyde başarının anahtarıdır. Kilo vermek için sağlıklı beslenme konusunda internette birçok kitap, makale, dergi ve gazete yayınları yazılmıştır. Herkes, sadece kilo vermeye değil, aynı zamanda sağlıklarını iyileştirmeye yardımcı olacak bir hafta boyunca böyle bir menünün nasıl yapıldığını bilmek ister. Tüm insanlar bireyseldir, bu nedenle herkes için evrensel bir diyet yoktur. Ancak aşırı kilo sorununa %99 oranında yardımcı olacak temel ilkeler vardır:

 • minimum yağ, daha fazla bitkisel gıda;
 • minimum kalori, daha fazla lif;
 • kimyasal bileşenler içermeyen minimum abur cubur, daha doğal;
 • bol içecek;
 • fraksiyonel beslenme;
 • olumlu davranış!

Menünün çeşitlendirilmesi gerektiği gerçeğiyle başlamalısınız. Sadece bir yemek yemeniz gerektiğini ve başka hiçbir şey yememeniz gerektiğini söyleyen birçok diyet var. Vücut için kötü! Tahıllar, süt ürünleri kilo kaybı için çok faydalıdır, yağsız et ve nişastalı olmayan sebzelerin bir kombinasyonu da kilo verme ve toksinlerin vücut temizliği sürecinde yardımcı olacaktır.

Yararlı vitaminler, insanlar için gerekli olan balık ve meyvelerde bulunur. Hayvansal yağlar bitkisel yağlar ile değiştirilmeli ve tuz ve şeker diyetinizden çıkarılmalıdır (en azından kullanımda sınır). Muhtemelen, kötü alışkanlıklar ve sağlıklı beslenmenin uyumsuz şeyler olduğunu söylemeye bile değmez. Tembel olmayın, aktif bir yaşam tarzı sürmeniz gerekiyor, o zaman her şey sizin için işe yarayacak!

Evde hızlı kilo kaybı için yoğun diyetler

Evde bir haftada nasıl kilo verileceği konusunda çeşitli yöntemler vardır. Temelleri özel olarak seçilmiş bir diyettir. Farklı diyet türleri vardır (protein, pirinç, karabuğday, kefir vb. ). Tüketilen proteinler, yağlar, karbonhidratlar, kaloriler oranında birbirlerinden farklıdırlar, ancak genel prensiplere dayanırlar.

Herhangi bir diyette sabah kahvaltısı yapılmalı, son öğün yatmadan 2-3 saat önce yapılmalıdır. Beslenme uzmanları, kilo vermek için günde tüketilen kalori sayısını sayma konusunda tavsiyelerde bulunur. Küçük porsiyonlarda sürekli aynı anda yemek yemeniz gerekir. Yemek için en az 30-40 dakika ayırmanız önerilir. Dehidrasyonu önlemek için günde 2-2, 5 litre sıvı için. Diyet yapmadan önce bir doktora danışmanız önerilir.

Evde kefir ile hızlı kilo verin

Kilo vermenin en yaygın ve uygun fiyatlı yollarından biri kefir diyetidir:

 • Diyet prensibi: sadece kefir'e izin verilen düşük kalorili mono diyet. Bu fermente süt ürününden günde 1-1, 5 litre şeker eklemeden tercihen az yağlı tüketebilirsiniz. Kefir 5-6 doza bölünmelidir. Diyetinize elma ekleyebilirsiniz.
 • Avantajları: Kefir gastrointestinal sistem için iyidir. Bağırsak mikroflorasını geri yükler, toksinleri giderir.
 • Dezavantajları: Sıvı diyetlere uyum sağlamak daha zordur, mono diyetler diyetin monotonluğu nedeniyle hızla sıkılır.
 • Öngörülen sonuçlar: 4-8 kg kayıp.
 • Süre: 3-5 gün.
 • Örnek menü: Her 3 saatte bir 200 ml yağsız kefir, kahvaltı ve öğle yemeği için 1 elma.

protein diyeti

Sadece proteinden zengin gıdaların kullanımına dayalı bir diyet, kas kütlesi kaybetmeden hızlı ve etkili kilo vermeyi sağlayacaktır:

 • Prensip: Yağ ve karbonhidrat içeren gıdaların tüketimini azaltmalısınız. Bir ön koşul, günde 1. 5-2 litre temiz sudur, çünkü. vücut çok fazla sıvı kaybeder. Vitamin komplekslerinin aynı anda kullanılması tavsiye edilir. İzin verilen yiyecekler: et, kümes hayvanları, balık, mantar, yumurta akı, lahana, balkabağı, biber, salatalık, otlar, şekersiz çay.
 • Avantajları: Kilo verme sürecinde kas kütlesi kaybolmaz. Çeşitli diyet.
 • Dezavantajları: Böbrekler önemli strese maruz kalır. Proteinli yiyecekler vitaminler ve mineral tuzlar bakımından fakirdir.
 • Tahmini sonuçlar: eksi 5-8 kg.
 • Süre: yaklaşık 10-14 gün.

Örnek menü:

 1. kahvaltı - 50 gr sert peynir, 2 haşlanmış yumurta akı, domates suyu;
 2. öğle yemeği - 100 gr yağsız sığır eti, 150 gr sebze salatası, şekersiz yeşil çay kaynatın;
 3. akşam yemeği - 200 gr yağsız süzme peynir, şekersiz siyah çay.

Pirinç

Pirinç kullanımına dayalı mono diyet zordur, ancak kilo vermenin, toksinleri vücuttan atmanın hızlı bir yoludur:

 • Prensip: Kilo vermek için sadece kahverengi, cilasız pirinç yemelisiniz. Fazla sıvı alınır, metabolizma hızlandırılır. Haşlanmış veya buğulanmış pirinç kabuğu çıkarılmış tane, şekersiz yeşil çaya izin verilir.
 • Avantajları: Pirinç, vücudu zararlı maddelerden etkili bir şekilde temizler. Kas kütlesi korunur.
 • Dezavantajları: mono diyet vücudu yükler, çabuk sıkılır.
 • Öngörülen sonuçlar: 4 kg'dan fazla kayıp.
 • Süre: 1-2 hafta.
 • Örnek menü:
 1. kahvaltı - 50 gr haşlanmış pirinç, şekersiz yeşil çay;
 2. öğle yemeği - 150 gr pirinç lapası, sebze suyu, şekersiz siyah çay;
 3. akşam yemeği - 50 gr pirinç gevreği, zeytinyağı, yeşil çay.

karabuğday

Karabuğday bazlı bir mono-diyet, değerli eser elementlerle hücreleri ve dokuları zenginleştirerek hızlı ve karlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır:

 • İlke: Bu, tek bir ürünün kullanımına dayanan düşük karbonhidratlı bir diyettir - karabuğday. Tarif basittir: karabuğdayın üzerine kaynar su dökün ve gece boyunca buharda bırakın. Su, şekersiz çay, kefir (günde 1 litreye kadar), az yağlı doğal yoğurt, elma içebilirsiniz. Yasaklanmış yiyecekler - baharatlar, tuz, şeker, biber, yağ, alkollü içecekler, kahve.
 • Avantajları: karabuğday birçok faydalı madde, mikro element içerir. Gastrointestinal sistem üzerinde faydalı etki.
 • Dezavantajları: monoton diyet çabucak sıkılır. Mono diyetler vücut için çok fazla stres.
 • Öngörülen sonuçlar: 5-12 kg kilo kaybı.
 • Süre: 1-2 haftadan fazla değil.
 • Örnek menü:
 1. kahvaltı - 50 gr buğulanmış karabuğday, 100 gr az yağlı doğal yoğurt;
 2. öğle yemeği - 150 gr karabuğday lapası, 1-2 elma, 1 bardak kefir, çay;
 3. öğleden sonra atıştırmalık - 100 gr az yağlı yoğurt;
 4. akşam yemeği - 50 gr karabuğday lapası, çay;
 5. yatmadan önce - 1 bardak kefir.

Kendinizi kilo vermeye nasıl zorlarsınız - adım adım talimatlar + doğru motivasyon örnekleri

Motivasyon eksikliği, amaçlanan hedefe yaklaşmanıza ve kişisel arzunuz henüz bir hedef haline gelmemişse, ancak herhangi bir spesifik arzu olmadan belirsiz bir şekilde kalırsa, nasıl kilo vereceğinize izin vermez. Hedef ulaşılabilir olmalı ve net son tarihlere sahip olmalıdır. Ayrıca, bu hedefle ilgili olarak konumunuzu genel olarak anlamak mümkün olacak şekilde nesnel olarak ölçülebilir olun.

Örneğin, bir kişi bir ayda nasıl kilo vereceğini düşünüyorsa, net bir eylem planı hazırlamak daha iyidir ("Kilo vermek istiyorum" mantığı soyut ve belirsiz geliyor, ancak "20 şınav" ve her gün 30 ağız kavgası" zaten oldukça spesifik), ne kadar kilo verdiğini belirleyin ve bir son tarih belirleyin. O zaman sadece görevi çözmek için kalır, başarıya yaklaşır.

Bir ayda ne kadar kilo verebileceğiniz, büyük ölçüde kilo verme motivasyonuna bağlıdır. Bu nedenle, istediğinizi elde etmenize yardımcı olacak doğru motivasyon örnekleri:

 • Giysilere vurgu. En karmaşık olmayan, en etkili olanlardan biridir. Herkes iyi görünmek ister ve kıyafetler bu konuda iyi bir yardımcıdır. Giysilere "sığdırmak" ile ilgili bir sorun olmaması çok güzel.
 • Beslenmeye vurgu. Beslenme üzerine pek çok teori ortaya atıldı ve geliştirildi, sevdiğiniz birini seçmek için kalıyor.
 • Çevreye vurgu. İnanılmaz kilo kaybı hikayeleri iyi bir örnek olabilir veya sonucun hemen görünmediği durumlarda vücudunuza katılmaya devam etme arzusunu tamamen caydırabilir.
 • Yaşam tarzına odaklanın. En başından itibaren, sürekli değişikliklere odaklanmaya değer: kötü klişelerden kurtulmak ve yeni, faydalı kalıplar ve alışkanlıklar tanıtmak. Sonuçta, sadece 3 hafta sürer.
 • Düşünceye vurgu. Duruma karşı tutumumuzu bir bütün olarak yeniden gözden geçirmemiz gerekiyor. Neden tüm düşüncelerin sadece nasıl kilo verileceği ile ilgili olduğunu ve genel olarak bu kilo vermenin ne kadar gerekli olduğunu anlamak. Belki de simülatörlerde ağır ve uzun süreli "kendi kendine işkence" korkusu ve müdahale eden tatsız yetersiz yiyeceklerdir. Aslında, birkaç kilo vermeniz gerekebilir.
 • Sağlık vurgusu. Tonu korumak, kasları ve bağları güçlendirmek, güç ve dayanıklılık eğitimi - gençliği, güzelliği ve sağlığı korumanın anahtarı bu değil mi?!
 • Teşviklere vurgu. Kendinizi zorlamadan kilo vermeye nasıl zorlarsınız? Bir teşvik seçin: bir elbiseye sığdırın, sağlıklı olun, kocasının hayran bakışına geri dönün - her neyse. İçinizdeki şeytan sizi yanlış yönlendirmeye çalıştığında, zihinsel olarak bu uyarana geri dönün ve 20'ye kadar sayın.
evde nasıl kilo verilir

50 yaş üstü için temel kurallar

 • Diyet yok. Tüm ciddi diyet kısıtlamaları yetişkinlikte kabul edilemez. Vücudun şimdi, her zamankinden daha fazla, gerekli tüm maddeleri alması gerekiyor. Diyetler her zaman sadece sağlığı değil aynı zamanda görünümü de olumsuz yönde etkileyen sıvının uzaklaştırılmasına katkıda bulunur. Özellikle 50 yaşından sonra bu tür kilo kaybının etkisi kısa süreli olacaktır.
 • Sağlıklı beslenme ilkeleri - ön plana çıkarılması gereken budur. Günlük menü titiz bir revizyona tabidir. Bunda korkunç ve olağanüstü bir şey yok. Kesirli beslenme - genellikle, ancak azar azar, daha fazla su, sebze, meyve ve daha az un, tatlı ve yağlı - hepsi bu. Daha fazla beslenme tavsiyesi için aşağıya bakın.
 • Her şey ruh hali ile ilgili. 50 yaşından sonra kadınlar için kilo vermede psikolojik bileşen de önemlidir. Gençliğinizdeki kadar hızlı kilo veremeyeceğinizi anlamalısınız. Sağlığa zarar vermeden ve plan dahilinde haftalık kayıp 500 gr'dır. Kırışıklıkların ortaya çıkmaması, cildin elastikiyetini ve sıkılığını kaybetmemesi için arzu edilen bu hızdır.
 • Spor yapmadan yapamazsınız. Tabii ki bir maraton koşmanıza veya spor salonunda iki saatlik grup antrenmanlarıyla kendinizi yormanıza gerek yok. 50 yaşındaki kadınlar için tempolu yürüyüş, fiziksel aktivite için ideal bir seçenek haline geliyor. Diğer bir öneri ise havuza abonelik almaktır. Yüzme, doğru beslenmeye ek olarak kasları güçlendirmeye ve cildin elastikiyetini artırmaya yardımcı olacaktır.
 • Doktora gitmek, vücudunuzun durumunun tam bir resmini elinizin altında bulundurmanız için gerekli bir önlemdir. Bu, uygun bir diyet ve egzersiz planı geliştirmenize izin verecektir.

Ve yalnızca yukarıdaki noktaların her birini izleyen entegre bir yaklaşım, birkaç ay sonra sizi büyük ölçüde ve hoş bir şekilde şaşırtacak sonuçlar verecektir.

Diyet Değişikliği Önerileri

Kaçınılması gereken yiyecekler

 • Beyaz ekmek, makarna gibi karbonhidratlar.
 • dondurulmuş gıda
 • Şeker
 • Alkol
 • İşlenmiş yiyecek ve içecekler

Bu diyet değişikliklerinin yanı sıra, şimdi daha hızlı sonuç almak ve gelecekte kilo almaktan kaçınmak için aşağıdaki önerileri de aklınızda bulundurmalısınız.

Önleme İpuçları

 • Kas inşa etmek için programınıza kuvvet antrenmanı ekleyin.
 • Günlük pratik yapın.
 • Yoga yapın.
 • Beslenmene dikkat et.
 • Kahvaltıyı atlamayın.
 • Sık sık yiyin, ancak küçük porsiyonlarda.
 • Daha az karbonhidrat ama daha fazla protein yiyin.
 • Bolca su iç.

Yukarıdaki tüm araçlar, yöntemler ve yöntemler oldukça etkilidir ve bunları takip etmek size 2 hafta içinde somut sonuçlar verecektir.

Fiziksel egzersizler

İstenilen sonuca ulaşmak için spor son derece önemlidir. Düzenli eğitim, vücuttaki metabolizmayı hızlandırmanıza, kasları korumanıza ve belirli bir alanı çalıştırmanıza olanak tanır. Fitness uzmanlarına göre, vücudun sorunlu bölgelerine yönelik etkili egzersizleri içeren özel bir kompleks yardımıyla evde kilo vermek mümkündür.

Omurga ile ilgili belirli sorunları olan kişiler için bazı egzersizler önerilmez. Sonuçları pekiştirmek için, antrenmanın aerobik, masaj ve havuzda yüzme ile birleştirilmesi tavsiye edilir.

Bir diyete başlamadan önce, süresi ve etkinliği ne olursa olsun, bir beslenme uzmanına danışmalı ve herhangi bir kontrendikasyon olmadığından emin olmalısınız. Aşırı kilo ile mücadele sırasında düzenli olarak açlık hissi ortaya çıkacaktır. Onu susturmak için halk tariflerine göre hazırlanan kaynatmaların kullanılması tavsiye edilir. Bazen nefes egzersizleri, banyo yapma veya diş fırçalama yardımı ile iştahı "aldatmak" mümkündür. Ancak hiçbir durumda menünün bileşiminde herhangi bir değişiklik yapmamalısınız, çünkü bu sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir.

Kilo kaybı için etkili ve basit diyetler

Evde hızlı kilo vermeyi ve kilo vermek için ne yemeyi bilmiyorsanız, diyetlere alışmanızı öneririm.

tuzsuz diyet

Metabolik süreçlerin normalleşmesine yöneliktir. Tuz kullanımını tamamen hariç tutar. Etkili bir diyet seçeneği oldukça katıdır - menü bir hafta boyunca tasarlanırken, günleri veya öğünleri yerlerde değiştiremez veya ürünleri analoglarla değiştiremezsiniz.

Yiyecek miktarı yeterince büyük. Molalarda dilediğiniz kadar su içebilirsiniz.

mono diyet

Tek bir ürünün kullanımına dayanmaktadır. Ayrıca çeşitli meyve suları içtikleri veya smoothie şeklinde yemek yedikleri seçenekler de vardır.

Sadece aşırı durumlarda, böyle bir diyetin yardımına çok sık başvurmanız önerilmez. Bu yaklaşım, haftada 5 kg, bazen daha fazla kaybetmenizi sağlar.

tembel diyet

Şiddetli gıda kısıtlamaları için yeterli iradeye sahip olmayan kişilerin kilo vermesine yardımcı olacaktır. Kahvaltıda burada her şeyi yiyebilirsiniz, ancak ölçülü olarak. Bundan sonra ana yemek bu olacak.

Öğle yemeğinde, ilk sıcak yemeği yediğinizden emin olun. Yağ bakımından zengin et suları ve diğer yüksek kalorili yiyeceklerin kullanılmaması tavsiye edilir. Akşam yemeği mümkün olduğunca hafif olmalıdır. İdeal olarak, çiğ bitki gıdalarından veya az yağlı süt ürünlerinden oluşmalıdır.

Genel öneriler

Uygun kilo kaybı dengeli bir diyete dayanırken, bir erkek günde 1800 kcal'den fazla, bir kadın 2500 kcal ve 2400 ila 3000 kcal arasında bir genç hakkına sahiptir. Bu tür göstergeler, vücudun gün boyunca tam teşekküllü çalışmayı sürdürmesi için gerekli norm olarak kabul edilir. Bu nedenle, normal vücut ağırlığını geri kazanma ihtiyacına dayanan bazı diyet ayarlama ilkelerini takip etmek gerekir.

Bu hedefe ulaşmak için izlenmesi gereken ana öneriler:

 1. Vücuttaki metabolik süreçlerin ihlali, vücut yağının oluşumunun ana nedenidir. Normalleştirmek için fraksiyonel beslenmeye geçmeniz gerekir, bu da proteinlerin ve karbonhidratların sebzelerle paralel olarak tüketildiği anlamına gelir. Bu nedenle günlük diyet %60-70 taze sebze olmalıdır. Ayrı beslenme, metabolizma hızını ve kalori tüketimini artırmaya yardımcı olduğu için kısa sürede düzgün bir şekilde kilo vermenizi sağlar.
 2. 2 saat ara ile yemek yenmeli ve son öğün yatmadan 3 saat önce yapılmalıdır. Karbonhidrat bakımından zengin gıdalardan kaçınmak önemlidir.
 3. kilo kaybı için öneriler
 4. Tüketilen sıvı midenin şişmesine, sindirim güçlüğüne ve sindirim sularının seyrelmesine neden olduğu için yemek sırasında su kullanımının hariç tutulması önerilir.
 5. Doyduğunuzu hissedene kadar yemek yemeye izin verilir, bundan sonra yemek durdurulmalıdır.
 6. Yemeklerden 20 dakika önce ve 1 saat sonra bol miktarda sadece saf su kullanılması tavsiye edilir.
 7. Yüksek kalorili yiyecekleri günlük diyetten çıkarmak gerekir. Bu tür beslenme kilo kaybını önler, vücudu tıkar, metabolik süreçleri bozar ve açlık hissine neden olur.
 8. Egzersiz kilo vermenin anahtarıdır. Egzersiz, vücuttaki metabolizmayı hızlandırmaya, kasları korumaya ve istenen bölgeyi çalıştırmaya yardımcı olur. Öğle yemeğinden sonra gerçekleştirilmeleri için bir eğitim programı oluşturmak arzu edilir.
 9. Bir dizi egzersiz, kasları yaklaşan fiziksel aktivite için hazırlayacak ve olası yaralanmaları önleyecek bir ısınma ile başlamalıdır.
 10. Her egzersizden sonra dinlenmek için zaman ayırın. Bu, vücudun fazla yağları daha hızlı geri kazanmasını ve yakmasını sağlayacaktır.

Sağlığınıza zarar vermeden kilo vermenizi sağlayacak temel önerilere sıkı sıkıya bağlı kalırsanız hızlı ve verimli bir şekilde kilo vermeniz mümkündür.

Diyeti tamamen gözden geçirmek önemlidir. Vücudun tam işleyişi için gerekli maddelere ihtiyacı olmamalı, ancak gıda alımı sınırlı olmalıdır.

Diyet yapmadan 5 günde 10 kg kilo nasıl verilir. Diyetlerin gözden geçirilmesi, 5 kg hızla nasıl kilo verilir

Kilo verme sürecinde uyulması gereken en zor kural, ayartmaya boyun eğmemektir. Sonuçta, bir paket cips, bir turta veya bir porsiyon kremalı keki bir anda yutmak çok kolay. Ama daha sonra kilo verme ümidini kaybettiğin için vicdan azabı çekmeye hazır mısın? Kendinizi zayıf iradeli olmakla suçlamamak ve stres durumuna gelmemek için size uygun bir diyet seçmelisiniz.

etkili kilo kaybı için ipuçları

7 günde 5 kg kilo verme programı

Beslenme uzmanları, daha yumuşak kilo verme yöntemlerine başvurmayı tavsiye eder, çünkü hızlı diyetler genellikle vücudu şok durumuna sokar. Yiyecek ve içeceklerde keskin bir kısıtlama, diyetin bitiminden sonra vücudun yedek yağ birikimini ikiye katlamasına neden olur. Sonuç olarak, birkaç hafta içinde kilonuz sadece eski seviyelerine dönmekle kalmayacak, aynı zamanda çok daha fazla hale gelebilir.

Kilo vermek için, metabolizmayı aktive ederek ve yemeklerin kalori içeriğini azaltarak kilo verme meydana geldiğinde özel bir programa bağlı kalmak daha iyidir. Gün için örnek bir menü düşünün.

 • Sabah kahvaltısı . İlk önce limonatanızı yapın. Bunu yapmak için yarım limon suyunu 200 ml suya ekleyin. Şeker eklemeyin. Yarım saat sonra %2 yağlı yoğurtla tatlandırılmış meyve salatası ile kahvaltı yapabilirsiniz.
 • Akşam yemeği . Zeytinyağı ve limon suyu karışımı ile tatlandırılmış, tuzsuz bir sebze karışımı hazırlayın. Ayrıca bir bardak yağsız kefir ile kendinizi şımartabilirsiniz.
 • Akşam yemeği . Bu yemek için herhangi bir meyve uygundur. Bütün olarak yenebilir veya salata haline getirilebilirler. Akşam yemeğini en geç 19: 00'da yemeye çalışın. Yeşil çay içebilirsiniz.

Öğün aralarında kefir içebilirsiniz. Bu içeceğin günde yaklaşık 1 litre içilmesine izin verilir.

7 gün boyunca tüm kurallara tabi olarak, 5 kg'a kadar kaybedebilirsiniz. Ve sonucu pekiştirmek için diyetten yavaşça çıkın. Örneğin, sonraki yedi gün boyunca aynı menüye sadık kalın, ancak yavaş yavaş haşlanmış balık ve et ekleyin. Sonra yavaş yavaş önceki diyete dönün.

Evde nasıl hızlı kilo verilir - Hızlı kilo vermenin 7 yolu

Evde hızlı bir şekilde nasıl kilo verileceğine dair o kadar çok diyet ve sistem var ki, bunların sayısız olduğu görülüyor. Tek yapmanız gereken bir arama motoruna girmek ve her tercih için tarifler ve ipuçları sunan yüz binlerce farklı site verecektir. Kötü olan şey, temelde çok kısa vadeli bir etki yaratmalarıdır, çünkü çok katı kısıtlamalar gerektirirler.

Uygulama, böyle bir işkenceden sonra bir kişinin hemen eski alışkanlıklarına döndüğünü göstermektedir. Ve bununla birlikte kaybedilen kilogramlar ve en rahatsız edici olanı artan miktarda oluşur - vücut katı kısıtlamalara böyle tepki verir ve şimdi başka bir aç zaman durumunda gelecek için stoklar.

Bu nedenle, içler acısı bir sondan kaçınmak için, daha yumuşak yöntemleri düşünmeye değer, ancak birlikte harika bir sonuç verecek ve sonuçlara güçlü bir irade ve odaklanma ile oldukça kısa sürede hızlı kilo vermenize yardımcı olacaklar. zaman.

Hızlı kilo vermenin 7 yolu:

 1. temizlikBeslenme uzmanları, başarılı kilo kaybının onunla başladığını garanti eder. Sonuçta, zaten birkaç kilogramı kaldırabilir, bu özellikle hızlı bir şekilde 10 kg, 15, daha fazla kilo vermek için geçerlidir. Uzun zamandır bilinen, ancak çok hoş olmayan yöntemi kullanabilirsiniz - bir lavman. Ayrıca bağırsak florası bozulur ve küçüğü etkilemeden sadece kalın bağırsağı temizler. Vücudu temizlemek için oruç günleridir. Beslenme uzmanları onlarla başlamayı tavsiye eder - bu vücudun uyum sağlamasına yardımcı olur ve psikolojik olarak kısıtlamalara uymak daha kolaydır.
 2. Doğru beslenme. Onsuz, kilo kaybı temelde imkansızdır. Ve spor salonundan çıkmasanız, aynı zamanda dört kişilik yemek yeseniz ve fast food'u küçümsemeseniz bile, kilo veremezsiniz, aksine tam tersi - vücut ağırlığı artar. Diyetinizi değiştirerek nasıl hızlı bir şekilde kilo vereceğinizi anlamak kolaydır. Sadece aşağıdaki ilkeleri izlemeniz gerekir: un, kızartılmış, tütsülenmiş, patates, beyaz pirinç yemeyin; tuzu, şekeri, baharat miktarını azaltın; daha fazla su iç; taze otlar, sebzeler, meyvelere odaklanın; sadece buhar için pişirme, fırında pişirme veya kaynatma; büyük tabakları küçük tabaklarla değiştirin, sağlıklı atıştırmalıkları unutmayın; Ayrıca, ayrı beslenme ilkelerini tanımaya değer.
 3. Aktivite. Fiziksel aktivite olmadan evde hızlı kilo nasıl verilir? - Muhtemelen değil. Kişinin kendini açlıkla uzun süre tükettikten sonra başarılı olması mümkün olsa da, daha sonra cilt sarkmaya başlayacak, çatlaklar ortaya çıkabilir. Sonuç olarak gevşek bir vücut kimseyi memnun edemez. Bu nedenle, hızlı kilo vermek için egzersizler, cephaneliğinizde olması yeterlidir. En azından daha fazla yürümeye başlamalısınız: otobüsten biraz daha erken inmek, asansörü kullanmamak, sadece parkta yürümek. Ve spor salonunda kaybolmanıza gerek yok, dans etmeye, yogaya, yüzmeye, capoeira'ya ve daha birçok ilginç şeye gidebilirsiniz - sadece kendinizinkini bulun.
 4. su prosedürleri. Son teslim tarihleri dolduğunda, ancak hızlı kilo kaybı gerektiğinde, yağ yakmak için ek yollar olmadan yapamazsınız. Su prosedürleri arasında çeşitli sargılar (deniz yosunu, çamur, bal vb. ), bitkisel, deniz, soda veya aroma yağları içeren banyolar; banyo, sauna da ideal formları bulmada mükemmel yardımcılardır. Burada su masajı da dikkat çekicidir (duş başlığı için bir başlık almanız ve evde yapmanız yeterlidir).
 5. Masaj harika bir yardımcıdır. Vücuda rahatlama sağlamasının yanı sıra metabolizmayı ve kan dolaşımını iyileştirir (ve dolayısıyla yağlar daha hızlı yakılır) ve cildin görünümünü daha iyi hale getirir.
 6. Kremler, özel giysiler, kemerler vs. de unutulmamalı. Bunların ısınma etkisi kilo verme sürecini hızlandırır. Bu ek yöntemlerin tümü, kendi başlarına çok az şey yapabilmelerine rağmen, evdeyken nasıl hızlı bir şekilde kilo vereceğinizi söyleyecektir.
 7. Motivasyon muhtemelen başarı için en önemli koşuldur. Planlananı gerçekleştirmek için demirden bir irade göstermek ve sağlam bir tutum sergilemek gerekir. Çoğu zaman, belirli kilo verme yöntemleri eleştirilir. Ancak sır, TÜM önerileri izlerseniz ve yolu kapatmazsanız hepsinin işe yaramasıdır.

Yukarıdaki yöntemlerin tümü, sonucu iki hafta içinde görmenizi sağlayacak ve bir ay içinde yeni yansımanızın tadını çıkaracak ve gardırobunuzu güncelleyeceksiniz.