Etkili ve popüler diyet Altı yaprak

Balık yemekleri - Anna Johansson'dan 6 yaprak diyetinin ilk gününün diyeti

İsveçli beslenme uzmanı Anna Johansson tarafından geliştirilen 6 yapraklı diyet, tüm dünyada popüler hale geldi. Sadece birkaç gün içerisinde sağlığınızdan ödün vermeden fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlar.

Temel prensipler

6 yapraklı mono diyet, İsveçli profesyonel bir beslenme uzmanı olan Anna Johansson tarafından geliştirilmiştir ve popüler stereotiplere değil, insan vücudunun yapısı, kimyası, biyokimyası vb. ile ilgili özel bilgilere dayanmaktadır. Ek olarak, diyetin yazarı, çalışmasının ilkelerini gizlemiyor ve bu modun neden fazla kilolardan hızla kurtulmanıza izin verdiğini açıklıyor. Kısacası diyet, ayrı beslenme ilkesine dayanmaktadır. Ve diyete adını veren oyun öğesi de gevşemeye yardımcı oluyor. Her biri diyet günlerinden birine karşılık gelen altı yapraklı güzel bir çiçek çizin. Her günün sonunda, bir yaprağı yırtın, böylece aziz hedefe yaklaşın.

Kilo kaybı için altı yapraklı diyetin ikinci günü sebzedir.

6 yapraklı diyetin özü aşağıdaki ana özelliklere indirgenebilir:

 • Temel süre altı gündür. Dilerseniz ilk günden başlayarak başka bir döngüyü tekrarlayabilirsiniz.
 • Altı adet bir günlük mono diyet içerir.
 • Altı gün içinde, birkaç ekstra kilodan kurtulabilirsiniz.
 • Yaratıcısı, diyetin seyrini yılda 1-2 kez tekrarlamanızı önerir.
 • Böyle bir diyete bağlı kalarak kas kütlesini kaybetmeyiz. Sadece yağ gitti.
 • Bileşenlerine alerjisi olan hamilelik ve emzirme döneminde bir diyete uyamazsınız. Gastrointestinal sistem hastalıklarının varlığında, önce bir uzmana danışmalısınız.

Anna Johansson'ın 6 yapraklı diyeti, daha önce de belirtildiği gibi, birbirini net bir sırayla takip eden altı mono diyetten oluşur: proteinler karbonhidratlarla dönüşümlüdür. Beslenme uzmanı, vücudun aktif olarak vücut yağını yakmasına neden olan şeyin bu olduğunu iddia ediyor.

6 yaprak diyetinin üçüncü günü için haşlanmış tavuk göğsü

"Yaprakları" yerlerde değiştiremezsiniz. Önce balık diyeti, ardından sebze diyeti, ardından tavuk, mısır gevreği, süzme peynir ve meyve. Her diyet tam olarak bir gün sürer. Yedinci gün, tekrarlanan bir döngünün başlangıcı veya tam tersine rahatlama fırsatı olabilir. Ve birisi bu gün açlık grevine gitmeyi tercih ediyor, böylece kilo vermenin sonuçlarını sağlamlaştırıyor.

Diyetin yazarı, etkinliği genel sindirim fizyolojisine dayandığından, bireysel özelliklerinden bağımsız olarak kesinlikle her insan için etkili olacağını iddia ediyor. Her gün aynı türden yiyecekler yiyeceksiniz, böylece zararlı ve ağır kombinasyonlardan kaçınacaksınız. Bu zaten aşırı kiloya karşı etkili bir mücadeleye katkıda bulunuyor.

Anna Johansson ayrıca kısa süreli düşük kalorili mono diyetlerin kilo vermenin etkili bir yolu olduğunda ısrar ediyor. Üstelik onlar için en uygun süre bir gün. Stres hisseden vücut, yağ birikintilerinden enerji çeker. Ve tam da ihtiyacımız olan şey bu. Mono diyet uzun süreli ise vücut buna adapte olduğu için etkinliğini kaybeder.

Beslenme uzmanı Anna Johansson, vücudun diyetin ilk gününün ortasında yağ kaybetmeye başladığını bildiriyor. Bu nedenle, bir günde 0, 5-1 kg'a ihtiyacımız var, bu oldukça iyi bir sonuç. Ancak tek yapraklı diyetlerin sırasını değiştirmemek çok önemlidir. Sadece İsveçli uzman tarafından önerilen dizi, vücudun enerji açlığından muzdarip olmadan yağ rezervlerini ortadan kaldırmasına izin verir.

6 yapraklı diyet kimler içindir?

6 yapraklı diyetin dördüncü gününde çeşitli tahıllar tüketmeniz gerekir.

Altı yapraklı diyet kesinlikle herkesin kilo vermesine yardımcı olur. Etkili bir boşaltma olduğu için özellikle tatil sonrası kilo vermede etkilidir. Hızlı ve güvenli bir şekilde kilo vermek istiyorsanız Anna Johansson'un sunduğu yönteme dikkat edebilirsiniz.

Diyet için çok az kontrendikasyon var, ancak bunlar hala var. Hamilelik ve emzirme döneminde, diyetin önerilen bileşenlerinden birine alerjik reaksiyon ve ayrıca gastrointestinal sistem hastalıklarına bağlı kalmamalısınız.

Beklenen sonuçlar

Ayrı beslenme ilkesine dayanan 6 yapraklı diyet, aşırı yağ biriktirmeyen sindirim organlarının düzgün çalışmasını destekler. Monoton bir günlük diyet, hızlı kilo vermeyi sağlar ve fazla kiloları şansa bırakmaz.

Diyetin yaratıcısının tüm önerilerini kesinlikle uygularsanız, diyetin günde 500-800 gram ağırlığı ortadan kalkar. Böylece, 6 gün boyunca, ilk ağırlığa bağlı olarak beş kilograma kadar sürebilir. Belli bir süre sonra istenirse altı günlük diyet tekrarlanabilir.

Diyet menüsü

Düşük kalorili süzme peynir - 6 yapraklı diyetin beşinci gününün temeli

6 yapraklı papatya diyeti, tüketilen yiyecek miktarında herhangi bir özel kısıtlama anlamına gelmez, ancak her gün belirli bir ürüne dayalı mono diyet olacaktır. Böylece art arda altı mono-diyet, protein ve karbonhidrat dönüşümlü olarak oturacağız. İşte diyet:

 • İlk gün, balık. İlk gün yağsız pişmiş her balığı yiyebilirsiniz. Haşlayın, kaynatın, pişirin, tuz ve baharat ekleyin. Tahıl ve patates olmadan balık çorbaları ve et suları kullanılmasına izin verilir. Bu gün vücudu, vücut tarafından kolayca emilen faydalı yağ asitleri ve proteinlerle doyurur. Ek olarak, balığın kalorisi düşüktür ve iyi doyar, bu nedenle açlık çekmezsiniz.
 • İkinci gün, sebze. Bu gün, herhangi bir sebze yiyebilirsiniz. Çiğ olabilirler, ayrıca kaynatabilir, güveç yapabilir, fırınlayabilirsiniz. Sebze sularına izin verilir. Tuz kullanabilirsiniz ve çok sıcak baharatlar kullanamazsınız. Bu günde çok az kalori tüketeceksiniz ve vücut aktif olarak vücut yağını yakacak.
 • Üçüncü gün, tavuk. Üçüncü gün, haşlanabilen, haşlanabilen, fırınlanabilen, baharatlarla tatlandırılabilen tavuk etine dayalı olacaktır. Bu gün, vücut da proteinlerle doyurulacaktır. Tavuk eti proteini yağda depolanamaz, ancak kas geliştirme sürecinde aktif olarak yer alır.
 • Dördüncü gün, tahıl. Dördüncü gün, her türlü tahıl, tahıl, tahıl yemeniz gerekecek. Birkaç ekmek, lif, kepek izin verildi. Yine karbonhidratlara dönüş var ve vücut buna göre tekrar yağ yakmaya başlıyor. Bütün gün tavuk yedikten sonra, yerini alan tahıl bazlı karbonhidratlar karaciğer glikojen depolarını yenilemek için kullanılacak ve vücudun yağı enerjiyi geri kazanmak için kullanılacak.
 • Beşinci gün, lor. Az yağlı süzme peynir, kilo verme diyetinde en sevilen ürünlerden biridir. Kalorisi düşük, proteini, mineralleri ve amino asitleri yüksektir, bu da etkili kilo kaybını sağlamaya yardımcı olur. Lor proteini kolayca sindirilebilir. Bu gün alınan bileşenler vücuttaki dengeyi korumak için kullanılacak ve nefret edilen yağlardan enerji çekilecektir. Gün boyunca az yağlı süzme peynir, kefir ve süt yemeye de izin verilir.
 • Altıncı gün, meyveli. Meyveler pasta ve çikolatadan daha az lezzetli ve figürleri tehdit eden bu tatlılardan çok daha sağlıklı. Bu lezzetli diyet günü, vücudu sindirmek için çok fazla enerji harcayacak değerli kompleks karbonhidratlarla doyurur. Taze, kurutulmuş veya fırınlanmış herhangi bir meyveyi kullanabilirsiniz. Tatlarını iyileştirmek için baharat kullanabilirsiniz: tarçın, vanilin, limon kabuğu.

Diyet altı gün için tasarlanmıştır, ancak dilerseniz yedinci gün bir tane daha ayırabilirsiniz. Beyaz yapabilirsiniz. Ve radikal çözümlere yatkınsanız, gün içinde sadece su kullanarak hiç de sert bir boşaltma yapabilirsiniz. Ama bu isteğe bağlıdır.

Diyetten çıkmak

Diyet 6 yaprak lezzetli bir meyve günü ile biter

Elde ettiğiniz sonuçları korumak için 6 yapraklı diyetten doğru şekilde çıkmak çok önemlidir. Yavaş yavaş normal diyete geçmek gerekir. Diyetteki yiyecekleri birbirleriyle birleştirerek yemeye devam edebilirsiniz. Diyetin kalori içeriği kademeli olarak artırılarak günde 1400-1800 kilokaloriye getirilmelidir.

Ve diyetten sonra, vücut için yüksek kaliteli ve sağlıklı ürünler üzerine bir diyet oluşturmaya değer. Uzmanların anlayışında bu, yağsız et ve balık, kepekli tahıllar, meyveler ve sebzelerdir. Yeterince su için. Ancak tatlı, yağlı ve nişastalı yiyecekler sınırlandırılmalıdır. Bu, şekli takip eden herkes için geçerlidir, aksi takdirde herhangi bir diyetin sonuçlarını geçersiz kılacaksınız.

Anna Johansson tarafından önerilen yöntem, stres, depresyon ve enerji kaybı olmadan fazla kilolardan kurtulmanın harika bir yoludur. Diyetin Açıklaması 6 yapraklı bize çok basit bir menü sunuyor, renkli yapraklarla bir tür oyun sayesinde hayallerinizdeki figüre kolayca ve neşeyle yaklaşmanıza yardımcı olacak.